REKLAMA NA FACEBOOK

Zwiększ zyski i zdobądź większą ilość klientów

Prowadzisz Fanpage lub Instagram, ale fani i followersi nie dołączają w satysfakcjonującym tempie? Odczuwasz zmniejszające się zasięgi organiczne? Chcesz zacząć prężnie budować swój biznes, ale brakuje Ci klientów?

Na początku prowadzenia kanałów social media popełnia się wiele błędów, przez które nowe osoby nie dołączają. z czasem eliminuje się wiele z nich, ale działanie algorytmów z roku na rok coraz bardziej ucina zasięgi. Nawet idealnie prowadzony profil nie gwarantuje, że fani będą dołączali w tempie, który będzie Cię satysfakcjonował.

Prowadząc kampanie reklamowe w branży beauty zauważyłem 3 rzeczy:

 1. Wszyscy liczą, że samo wrzucanie postów rozwiąże problem z pozyskiwaniem fanów i klientów,
 2. 90% osób naśladuje konkurencje popełniając te same błędy,
 3. Osoby, które się same reklamują, korzystają z przycisku Promuj Post i przepalają 3-4x więcej budżetu uzyskując bardzo słabe efekty.

Po wydaniu ponad 100k złotych na reklamę, tylko w branży beauty, znalazłem skuteczną strategię pozyskiwania fanów i klientów.

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA W PRAKTYCE

Z reklamą na FB

Bez reklamy na FB

Pierwszym krokiem jest znalezienie osób zainteresowanych Twoją firmą. Do tego celu świetnie nadaje się Reklama na Facebook/Instagram. Potrafi ona znacznie skuteczniej znaleźć osoby, które będą chciały do Ciebie dołączyć w porównaniu do zasięgu organicznego. Dodatkowo wszystko odbywa się na olbrzymią skalę.

Reklama na Facebook przyśpieszy budowanie Twojego biznesu. Jeżeli nauczysz się korzystać z reklamy w taki sposób, aby nie przepłacać za nią, Twój biznes szybko stanie się numer 1 w okolicy.

Krok drugi to zachęcenie osób, które dołączyły do skorzystania z Twojej usługi. Osoby zainteresowane napiszą do Ciebie, aby zapisać się na usługę. Przy wykorzystaniu tej strategii, w 2019 roku z Milena skontaktowało się ponad 1000 osób (600 przez samego messengera). Aktualnie pisze do niej 300-500 osób miesięcznie.

Pomogę Ci osiągać dobre wyniki w reklamach

Zaczniesz docierać jako pierwsza do osób które aktualnie potrzebują Twojej usługi. Zrobisz to zanim te osoby zaczną szukać usługi np. w Googlu. Dlaczego? Facebook wie, kto czym się interesuje, a reklama dotrze do tych osób, zanim one same zdecydują się wpisać to w wyszukiwarkę Googla.

Będziesz krok przed konkurencją, która siedzi i czeka, aż klient sam do nich trafi lub napisze!

Co się zmieni?

 • Staniesz się osobą, która za pomocą reklam będzie aktywnie pozyskiwała klientów na usługi (a właściwie reklamy za Ciebie będą ich szukać),
 • Zrozumiesz, jak działa system reklamowy i w jaki sposób ustawić swoje reklamy, aby płacić grosze,
 • Zaczniesz się rozwijać z tempem nieosiągalnym dla Twojej konkurencji (nawet 2-3x szybciej), dzięki czemu Twój biznes stanie się nr 1 w okolicy, 
 • Przyciągniesz najbardziej wartościowych klientów do swojego biznesu, dzięki czemu, po roku lub 2, podwoisz, a może nawet potroisz swoje zarobki!
 • Staniesz się rozpoznawalna w swojej okolicy

Wiem, o czym mówię. Wydałem na reklamę ponad 100 000 zł tylko w 2021 roku, generując setki tysięcy złotych przychodu:

To jeden ze sklepów który obsługuję, gdzie generuję między 20k - 50k zł przychodu miesięcznie z samej reklamy na Facebook.

Nie popełniajh tych błędów

 1. Brak reklam i czekanie, aż zasięgi organiczne dotrą do zainteresowanych osób! - z roku na rok zasięgi organiczne są coraz mniejsze, bo pojawia się coraz więcej postów konkurencji i system musi go "podzielić".

 2. Reklamowanie się za pomocą przycisków Promuj Post, Promuj Stronę, Promuj Witrynę - przepłacanie kilkukrotne za reklamy i docieranie do osób, które nie są zainteresowane Twoimi usługami.

 3. Docieranie reklamą ciągle do tych samych osób - jeżeli nie stosujesz wykluczeń, to reklama ciągle wyświetla się do tych samych osób, które z czasem nie dość, że nie reagują na reklamy, to stają się poirytowane i je zgłaszają. Wtedy masz 100% gwarancji, że się już w ogóle nie zapiszą na usługę.

 4. Docieranie do osób "o wielu różnych zainteresowaniach", przez co nie wiesz, która grupa jest naprawdę zainteresowana i gotowa zapisać się na usługę.

Dla kogo jest to szkolenie?

Makijażystki

Manicurzystki

Stylistka rzęs

Linergistka

Inne osoby działające w branży beauty

Dlaczego warto?

W ciągu ostatnich 3 lat ceny reklam wzrosły prawie 10-krotnie. Zasięgi organiczne za to kilkukrotnie zmalały. Jeżeli będziesz dalej czekać, będzie tylko gorzej. Konkurencja zacznie się reklamować, a Ty dalej będziesz stała w miejscu. Znasz to już prawda? 

Dlaczego nie czekaj, podejmij decyzję i napisz do mnie. Zacznij rozwijać biznes i  zarabiać tyle, na ile zasługujesz!

Kto prowadzi szkolenie?

Mateusz Tomkowski

Specjalista ds. marketingu internetowego

 • od 3 lat prowadzi kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie
 • każdego miesiąca generuje dziesiątki tysięcy przychodu dla swoich klientów

Zadzwoń: 697 606 415 (kliknij tutaj)
(zapytaj o dofinansowania dla firm i bezrobotnych)

Napisz na Messenger (kliknij tutaj)

Napisz do mnie w formularzu i dowiedz się, czy kwalifikujesz się do wzięcia udziału w szkoleniu:

TOP